+371 28358001, order@spartan.lv

Interneta veikals SPARTAN.lv

Внимание, ВСЕ представленные на SPARTAN.lv товары, которые можно положить в корзину (доступна кнопка "В корзину"), ЕСТЬ у нас на складе в Риге. В отличие от большинства других магазинов мы не торгуем ВОЗДУХОМ, мы не торгуем "под заказ", никаких "завтраков" и обещаний привезти. Заказав у нас нож, точилку, мультитул или сумку, вы получите их в пакомате Omniva максимально быстро (обычно на следующий день). Если же захотите забрать покупку лично у нас в магазине, то это можно сделать в тот же день!

Исключение из правил: Редкие специфические модели, а также ножи лимитированных линеек могут быть доступны у нас под заказ, о чём говорит соответствующая надпись в описании продукта.

Офис SPARTAN.lv

Preču izdošanas vieta atrodas Rīgā, Maskavas ielā 322D, 1. stāvā, ieeja ekas labajā pusē. Gaidīsim Jūs darba dienās, no pulktens 9:00 līdz 18:00 (pirms apmeklejot zvanit).

Plašs piedāvājuma klāsts ir apskatāms mūsu veikalā Maskavas ielā 322D, kur Jūs pirms preces (naža) iegādes varēsiet, to apskatīt un izmēģināt "dzīvajā" (saprāta robežās!), plāksterīšu Mums pietiks visiem... Laipni gaidīti! Ja Jūs vēlaties iegādāties konkrētu nazi, bet tas nav (uz to brīdi) Mūsu mājas lapā, nekautrējieties ar Mums sazināties un apgrūtināt Mūs ar tā sagādi! Mēs centīsimies Jums palīdzēt!    UZMANĪBU! SPARTAN.LV tirgo tikai oriģinālus! Visi naži un asināmie SPARTAN.LV ir oriģinālie!

Lielākā daļa piedāvājuma nāk no ASV un Eiropas. Spyderco tiek ražoti arī Ķīnā pēc ASV pasūtījuma. Piemēram, precei Cold Steel marķējums ir "made in Taiwan" vai "made in Japan", bet tas neko (sliktu) nenozīmē, šī prece ir un paliek oriģināla, ko piedāvā labākie ASV ražotāji!!!

Не пропускайте новинки нашего магазина, подписывайтесь на наш Facebook и смотрите короткие обзорные видео в Instagram!