+371 28358001, order@spartan.lv

Interneta veikals SPARTAN.lv

Uzmanību, VISAS SPARTAN.lv uzrādītās preces, kuras var pievienot grozam (ir pieejama poga "Pievienot grozam") ir pieejamas mūsu noliktavā Rīgā. Atšķirībā no vairuma citu veikalu, mēs nepārdodam AIR, nepārdodam “pēc pasūtījuma”, “brokastis” vai solījumus piegādāt. Pasūtījis pie mums nazi, asināmo, multiinstrumentu vai somu, tos saņemsi Omniva pakomātā pēc iespējas ātrāk (parasti jau nākamajā dienā). Ja vēlies savu pirkumu izņemt klātienē no mūsu veikala, vari to izdarīt jau tajā pašā dienā!

Izņēmums no noteikuma: Reti specifiski modeļi, kā arī naži no ierobežotām līnijām var tikt pie mums pēc pasūtījuma, kā norādīts atbilstošajā uzrakstā preces aprakstā.

Офис SPARTAN.lv

Preču izdošanas vieta atrodas Rīgā, Maskavas ielā 322D, 1. stāvā, ieeja ekas labajā pusē. Gaidīsim Jūs darba dienās, no pulktens 9:00 līdz 18:00 (pirms apmeklejot zvanit).

Plašs piedāvājuma klāsts ir apskatāms mūsu veikalā Maskavas ielā 322D, kur Jūs pirms preces (naža) iegādes varēsiet, to apskatīt un izmēģināt "dzīvajā" (saprāta robežās!), plāksterīšu Mums pietiks visiem... Laipni gaidīti! Ja Jūs vēlaties iegādāties konkrētu nazi, bet tas nav (uz to brīdi) Mūsu mājas lapā, nekautrējieties ar Mums sazināties un apgrūtināt Mūs ar tā sagādi! Mēs centīsimies Jums palīdzēt!    UZMANĪBU! SPARTAN.LV tirgo tikai oriģinālus! Visi naži un asināmie SPARTAN.LV ir oriģinālie!

Lielākā daļa piedāvājuma nāk no ASV un Eiropas. Spyderco tiek ražoti arī Ķīnā pēc ASV pasūtījuma. Piemēram, precei Cold Steel marķējums ir "made in Taiwan" vai "made in Japan", bet tas neko (sliktu) nenozīmē, šī prece ir un paliek oriģināla, ko piedāvā labākie ASV ražotāji!!!

Nepalaidiet garām jaunas preces no mūsu veikala, abonējiet mūsu Facebook un skatieties īsus pārskata videoklipus Instagram!